Trafiğin artacağını garanti ediyor musunuz?
Dürüst olmak gerekirse – hiç kimse size trafiğinizin artacağına dair bir garanti veremez.
Eğer birileri varsa bu konuda garanti veren onların farklı planları vardır onlardan uzak durabildiğiniz kadar uzak durmalısınız.

SEO sürekli değişen bir oyundur ve bugün işe yarar yarın işe yaramayabilir.
Bununla birlikte, Bizim SEO çalışmamız şu anda mevcut Google uyum kriterlerini tecrübelerimizle birleştirerek en iyi Google sıralaması şansını vereceğini düşünüyoruz.

Web sitenizin Teknik SEO Hatalarını düzeltmek ve web sitenizi Google arama sonuçlarında çıkma şansınızı artırmak mı istiyorsunuz?
Doğru olarak yapılandırılmamış web siteleri, Google’da web sitesi sıralamasının düştüğünü görebilir.

Önemli Web Verileri, bir kullanıcının bir web sayfası deneyiminin kalitesini ölçer.
Bu sorunları düzeltmek ve SEO Ayarlarınızı yapabilir yada kontrol edebilirim.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Google her gün arama sonuçlarımızı iyileştirmek için tasarlanmış genellikle bir veya daha fazla değişiklik yayınlıyor. Bunların çoğu fark edilmese de iyileştirmeye adım adım devam etmemize yardımcı olmaktadır.

Google diyorki “Bazen bir güncelleme daha dikkate değer olabilir. Site sahipleri, içerik üreticileri veya diğer kişilerin güncellemelerle ilgili işlem yapabilecekleri bilgiler olduğunu düşündüğümüzde bu tür güncellemeleri doğrulamayı amaçlıyoruz. Örneğin, “Hız Güncellememiz” uygulandığında aylar öncesinden ön bildirim ve öneride bulunduk.” 22 Haziran 2022 Yayınından alıntıdır.

Hız, bir süredir sıralamada kullanılıyordu ancak bu sinyal masaüstü aramalarını dikkate alıyordu. Bugün, Temmuz 2018’den itibaren sayfa hızının mobil aramalarda bir sıralama faktörü olacağını duyuruyoruz.

Arama motoru optimizasyonu (SEO) genellikle web sitenizin çeşitli bölümlerinde küçük değişiklikler yapmakla ilgilidir. Tek tek bakıldığında bu değişiklikler artımlı iyileştirmeler gibi görünebilir, ancak diğer optimizasyonlarla birleştirildiklerinde, sitenizin kullanıcı deneyimi ve organik arama sonuçlarındaki performansı üzerinde dikkate değer bir etkisi olabilir.

Her sektörden yalnızca 1 adet web sitesine destek verilmektedir.

Menü