1-Proğramı yükledikten sonra “Üyelik Girişi” bölümünden girerek sisteme üye olunuz.Siztems sizi otamatik aktif edecektir.
2-Program üyelik işlemlerinizi tamamlayıp sistem tarafından aktif edildikten sonra login bölümünden üyelik esnasında girdiğiniz kullanıcı adı ve şifrenizi girdiğinizde aplantrans menüsü açılacaktır.
2-Mennünün ilk bölümünde Kayıt işlemleri bölümü mevcuttur. Kayıt işlemleri menüsünden giriş yaparak yeni kayıtlarınızı oluşturabilrsiniz. Sisteminize girdiğiniz bilgiler çoğaldıkca proğramın ne işe yaradığını anlayacaksınız. Herhamgi bir kayıtınız üzerine çift tıklama yaparak, açılan bölümden bilgileriniz güncelleye bilirsiniz. Yine aynı bölümden İlgili nakliyat planınızı yalnızca üyelerin gördüğü Yük arama yük bildirme dönüş rotasına aktarabilirsiniz.
3-Kayıt İşlemleri Menüsünden Kayıtlarınızı değiştirebilirsiniz. Buradan Yeni Müşteri kayıt işlemlerini Müşteri bilgilerini değiştirebilirsiniz.Yine aynı bölümden müşteri kayıtlarını silebilirsiniz. Bu bölümdeki Düzenleme-Silme işlemlerini Kayıt Nosu girilip ARA düğmesine basılarak önce kayıt bulunur sonra değiştirme işlemi yada silme işlemi gerçekleştirilir..Herhangi bir Müşteri üzerine çift tıklayarak ta düzenleme yapabilirsinzi
4-Günlük planlanan işlerinizi görebilirsiniz
5-Bir sonraki gün planlanan işler
6-Bu hafta planlanan işler.
7-özel arama bölümünde istediğiniz tarhlerdeki planlanan işlerinizi görebilir. Bir önceki ayda kaç iş yapmışm gibi bilgileri öğrenebilirsiniz.
8-Proğramı yükledikten sonra Uye ol bölümünden üyelik işlemlerinizi tamamlayınız.
Sistem kendisini en kısa sürede sizin bilgileriniz doğrultusunda aktif edecektiir.
9-Proğram 60 gün süre sizi sistemde aktif edecektir. 60 Günün sonunda deneme süresi için verilen üyeliğiniz sonlanacaktır.
11-Kişisel müşteri bilgileriniz kendi bilgisayarınızdadır. Bilgilerinizin yedekleme işlemşeri tamamen size aittir.
12-Abonelik işlemleri Server Kontrolundadır.
13-Her bilgisayar için abonelik gerekir. Proğramı hangi bilgisayar üzerinden aktif ettiyseniz o bilgisayar üzerinde çalışmaktadır.
Günü gününe müşteri bilgilerinizi sisteme girerseniz . Aplantrans işletmenizde hangi gün taşımanız var bilgilerini verecektir. Daha sonra alacağınız taşıma nakliyat işini ona göre planlayacaksınız.
Aplantrans Programı kullanmağa karar verdiyseniz ilk yapmanız gereken arşivlerinizdeki müşteri bilgilerinizi girmek olmalıdır.
Geçmiş arşivdeki bilgilerinizi girdikce size bazı bilgiler önünüze gelecektir. Müşteri bilgişeriniz size en çok iş aldığınız bölge hangi aylarda yada haftanın hangi günlerinde iş aldığınız gibi bilgileri de toplamış olacaksınız.
Google hangi aylarda reklam vermeliyim. Hangi bölgelerde reklamlarım gözükmeli gibi bilgileri doğru bilgilere dayanarak vermiş olacaksınız.
Aplantrans proğramının ilerki versiyonlarında daha çok işiniz ile ilgili işletmenize ait ticari bilgileriniz hakkında bilgilere sahip olacaksınız.

YENİ KAYIT İŞLEMİ

KAYIT ARA/KAYIT SİL

YAZICIYA RAPOR ALMA ÖRNELERİ

PROGRAM NASIL KULLANILIR VIDEO

Rapor Almak video

Günlere Göre iş dağılım planı video

Kayıt Silmek video

Menü