Aplantrans Yazılımını Yükleme

UYARI
Daha önceden aplantrans programı bilgisayarınızda yüklü ise arşiv yedeğini almadan üzerine tekrar yüklemeyiniz. Önceki çalışmalarınız silinecektir. Proğramı yüklemeden önce kurulum videosunu izleyiniz.

A-Aplantrans Yazılımını Yükleme
Not: Bilgisayarınızda Avast Virus Proğramı yüklü ise Aplantrans proğramı yükleninceye kadar Avast virüs proğramını geçici olarak durdurunuz

1-Programı aplantrans.com adresindeki linkten indiriniz. İndirdiğiniz bilgisayarınızın indirme klasörü içine inecektir. aplantrans.rar dosyasını açınız. (Bilgisayarınızda winrar yüklü olması gerekir. aplantrans.rar dosyasını açmanız için.)
2- aplantrans.rar dosyasını açtığınızda içinde buluman aplantrans setup.exe üzerine çift tıklatın. Proğram bilgisayarınız kurulmağa başlayacaktır.
Proğram normal şartlarda Program Files(x86) kalasörüne kurulır.. Herhangi bir değişiklik yapmayınız.
3-Kurma dilini Türkçe seçin OK tuşuna Mause sol tuşu ile tıklayın.
4-Çıkan Ekranda Lisans Antlaşması koşullarını kabul edip Sonraki tuşuna basın
5- Kurulum şifresini giriniz. Sonraki tuşuna basın. Kurulum Şifresi : 1234
6-Kurulum sonraki bilgileri okuyun sonraki tuşa basın
7-Masa Üstüne kısa yol oluştur bölümünü işaretleyip Sonraki bölüme geçin düğmesini tıklayın Sonra KUR bölümü gelecektir. Kur Düğmesine basın
7-Kur Düğmesine basınca kurma işlemi başlayacaktır. Sonraki bölümdekileri okuyun Tamamla butonuna tıklayın Kurma işlemi bitmiş olacaktır.
8-Yazılımı yüklemek için ekran yönergelerini uygulayın.
9-Yükleme ekranını kapatmak için Son’u tıklatın.

Menü