Aplantrans evden eve proğramı müşteri takibini bir zaman içinde takip işlemi yapan bir proğramdır. Bu işlemlerin doğru şekilde sürecin işlemesi için kayıt bilgilerinin doğru tutulması. Yani proğrama kayıtların zamanında yapılması gerekmektedir. Zamanı geçmiş kayıt işleminin size faydası olmayacaktır. Buradaki amaç gelecek günlerde nasıl bir taşıma yapacağını size önceden haber vermesidir. Aldığınız taşıma işlerini zamanında girerssniz. Girdiğiniz kayıt otamatik olarak sizin kasa defterinize ilave edilöektedir.

Yeni kayıt işlemi Proğram açıldığında Proğramın sol üst bölümündr Yeni kayıt düpmesine tıklayarak başlaya bilirsiniz. Yada klevyeden CTRL N tuşlarıma basarakta başlatabilirsiniz. Daha sonra Müşterile ait bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Eşyanın taşımacağı tarih çok önemlidir. Çünki proğram bu tarihi önemseyerek tüm planlarını buna göre yapmaktadır. Diğer önemli işin açık ve kapalı olma durumu eşyanın alınacağı adres taşınacağı adres alınacak kat taşınacak gibi bilgilerin girilmesi de önemlidir.

Yeni Kayıt işlemi yaptıktan sonra proğram otamatik olarak sizin yapacağınız taşıma işlemini takibe alacaktır. Size her programı çalıştırdığınızda Ana menüden Eğer yapmış olduğunuz kayıt aynı gün taşımanyapılacak ise proğramın açılışında bugğne ait layıt bar ise ana ekranında gösterecektir. Proğram ana menüsünde Yapılan taşıöa kayıtlanızın Bugünmü yaşınacak

Yapılan kayıt eğer 7 gün içinde taşıma tarihi içinde ise ekranda gösterecektir. Yine eğer layıt ileriki tarihlerde taşıöa işlemi yapılacaksa görebileceksiniz. Yine aplantrans proğramı belirtilen tarihler arasında yapılacak taşıma işlemşerini görebileceksiniz.

Aplantrans proğramı sizin iş takibinizi değişik şekillerde bilgilendirecek. Dolayısıyla siz aldığınız her işi daha sonraki günleri görerek palnlama yapabileceksiniz.

Menü